جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
دوشنبه 23 تير 1393
دوره جامع طراحی بسته بندی در مدرسه ویژه
دوره جامع طراحی بسته بندی، از سفارش تا خلق جایگاه شایسته در بازار، با حضور شهرزاد اسفرجانی و ایمان آل مظفر در مدرسه ویژه آغاز شد.
دوره جامع طراحی بسته بندی در مدرسه ویژه

به گزارش گرافیک نت؛ روز پنجشنبه 4 اردیبهشت ماه 93 دوره چهار ماهه تخصصی جامع طراحی بسته بندی در مدرسه ویژه با حضور دانشجویان و اعضای شورای طرح و برنامه (شهرزاد اسفرجانی، امراله فرهادی، ایمان آل مظفر و سید محمود محمودی) آغاز شد. این دوره با هدف ارتقا سطح دانش و آگاهی در حوزه طراحی بسته بندی و بهبود شرایط بازار تولید و برقراری ارتباط بهتر و موثر تر میان طراحان بسته بندی و تولید کنندگان فعالیت خود را با تمرکز بر حوزه دیزاین (طراحی صنعتی و گرافیک) و با در نظر گرفتن کل فرایند بسته بندی "از سفارش تا خلق جایگاه شایسته در بازار" آغاز نموده و تا پایان شهریور ماه به اتمام خواهد رسید.

هفته گذشته دانشجویان پس از طی کردن نیمی از کلاسها و به بهانه پایان کلاس دکتر رزاقی، به پاس قدردانی از زحمات مدرسین دوره، جشن کوچکی را در مدرسه ویژه برگزار کردند. این حرکت دانشجویان ما را بر آن داشت تا احساس رضایت و خرسندی  انها را تا به امروز از کلاسها و کارگاه های آموزشی برگزار شده، با شما نیز در میان بگذاریم . امیدواریم در پایان این دوره دانشجویان بتوانند به عنوان متخصصین مجرب و حرفه ای، روانه بازار کار بشوند.

گزارش تصویری این رویداد را در اینجــــا ببینید.
مطالب دیگر این گروه
گزارش افتتاحیه نمایشگاه جنایت و مکافات برنده ایرانی مدال برنز سه سالانه پوسترهای صحنه ای بلغارستان جایزه دوسالانه جهانی پوستر مکزیک 2016 برای ایران چهارمین سمپوزیوم مجسمه‌ سازی دفاع مقدس اجرای پرفورمنس «آتش بیار» در گالری آریانا هشتمین دوسالانه بین المللی یونایتد دیزاینز ساخت المان های یادمان دفاع مقدس اعتراض یک نقاش به نمایشگاه کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران پروژه هنری «کوچ رو» به آفریقای جنوبی می‌رود ششمین نمایشگاه فروش آثار هنری «گروه فرا» در باغ موزه هنر ایرانی
مطالب مرتبط
گزارش افتتاحیه نمایشگاه جنایت و مکافات «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان کمال کاملیا هنرمند طراح گرافیک درگذشت موزه گرافیک ایران گشایش یافت کلاس تاریخ طراحی گرافیک در مدرسه ویژه کارگاه یکروزه، نمایشگاه و نشست آزاد دوره‌ 6 ماهه‌ آنتی تکنیک برگزار شد نشست آزاد با عنوان «کتاب بسازیم» در مدرسه ویژه برگزار شد نشست های آزاد دوره‌های آموزشی تابستان ویژه نشست آزاد دوره‌‌ یکساله‌‌ طراحی گرافیک در مدرسه ویژه بزرگترین مدرسه هنری جهان «باهاوس» به ایران می‌آید