چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
شنبه 09 فروردين 1393
حمید مهرآرا بازیگر قدیمی و پیشکسوت تئاتر دارفانی را وداع گفت
حمید مهرآرا بازیگر قدیمی و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون پس از تحمل یک دوره دشوار بیماری روز جمعه 8 فروردین‌ماه دار فانی را وداع گفت.
حمید مهرآرا بازیگر قدیمی و پیشکسوت تئاتر دارفانی را وداع گفت

هنرنامه؛ به گزارش خبرنگار مهر، این بازیگر جنوبی کشورمان که مدت‌ها از بیماری دیابت رنج می‌برد و در این مدت نیز با مشکلات زیادی در حوزه تامین ملزومات درمان رو به رو بود، جمعه 8 فروردین‌ماه چش از جهان فروبست. زنده‌یاد مهرآرا سال 91 نیز به دلیل پیشرفت بیماری دیابت یک پای خود را از دست داد اما این پایان مراحل درمانی این هنرمند با سابقه عرصه بازیگری نبود و به دستور پزشکان مجبور به قطع پای دیگر خود شد.

زنده‌یاد مهرآرا از بازیگران پرکار تئاتر، تلویزیون و سینما طی دهه‌های 60 و 70 بود که بازی در مجموعه‌هایی چون «تاراج»، «پهلوانان نمی میرند»، «آرایشگاه زیبا»، «امیر کبیر»، «روزگار جوانی» از برجسته ترین آثار او در مقام بازیگر هستند.

همچنین بازی در نمایش‌های «پیروزی در شیکاگو»، «زنگ بیداری» و «شعبده‌باز» نیز از جمله فعالیت‌های مرحوم حمید مهرآرا در عرصه تئاتر و تله تئاتر هستند.

 مراسم تشییع پیکر این بازیگر 71 ساله تئاتر و تلویزیون یکشنبه 10 فروردین‌ماه برگزار می‌شود.حمید مهرآرا     بازیگر تئاتر                                    

مطالب دیگر این گروه
نامزدهای مسابقه‌ پوستر سی‌ و چهارمین جشنواره‌ تئاتر فجر هماى سینما و تئاتر ایران پرواز کرد پروژه کیوسک آرزو به سطح شهر می‌ آید درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون هیچکس تمایلی برای شرکت در این فراخوان ندارد! رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر فجر آخرین بچه تهرون درگذشت درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون مجید بهرامی هم رفت... نمایش بوم زندگی با تأمل آقای جیم
مطالب مرتبط
آخرین بچه تهرون درگذشت درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون مجید بهرامی هم رفت... محمد بهرامی بازیگر جوان تئاتر درگذشت