چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
شنبه 26 بهمن 1392
رضا عطاران: این سیمرغ متعلق به من نیست!
این سیمرغ متعلق به من نیست. زیرا رای هیئت داوران جشنواره فجر انتخاب نوید محمد زاده به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره بوده به همین خاطر این جایزه را متعلق به ایشان می دانم نه خودم. همین!
رضا عطاران: این سیمرغ متعلق به من نیست!

هنرنامه؛ اواسط مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر نامه ای از رضا درمیشیان تهیه کننده فیلم "عصبانی نیستم!" خوانده شد مبنی بر اینکه برای حفظ آرامش سینمای ایران از جوایز خود گذشتیم. این نامه با توجه به حواشی و اتفاقات روز های قبل برای هیچ کس عادی نبود و برخی سایت ها اعلام کردند که درمیشیان با فشار دبیر جشنواره و برخی مسئولین مجبور به نوشتن این نامه شده. تا اینکه ساعاتی قبل فرامرز قریبیان - عضور هیئت داوران- صراحتا از انتخاب نوید محمد زاده با اتفاق آرای هیئت داوران به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و دوم خبر داد و از اتفاقات و حواشی که مانع از اعلام نام او شده انتقاد کرد .
به دنبال این صحبت ها رضا عطاران گفت: این سیمرغ متعلق به من نیست. زیرا رای هیئت داوران جشنواره فجر انتخاب نوید محمد زاده به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره بوده به همین خاطر این جایزه را متعلق به ایشان می دانم نه خودم. همین.
مطالب دیگر این گروه
جمشید ارجمند نویسنده و منتقد سینمایی درگذشت مرتضی ندایی مستند ساز درگذشت خسرو فرخزادی درگذشت صدای «عمر مختار» خاموش شد ۱۵ آذرماه هجدهمین سالگرد درگذشت «علی حاتمی» است نخستین تجربه بلند سینمایی امید توتونچی به جشنواره فیلم ورشو و هامبورگ راه یافت چهارصد و هشادمین شماره مجله فیلم منتشر شد رونمایى از بازى «سین جیم» با حضور چهره های هنری 20 پوستر برتر سینمای ایران در گرافیک نت شکایت فرامرز قریبیان از آرش معیریان و رسانه های تصویری
مطالب مرتبط
ماهنامه فیلم ، ویژه روز ملی سینما منتشر شد شکایت فرامرز قریبیان از آرش معیریان و رسانه های تصویری شماره 477 ماهنامه‌ فیلم منتشر شد شماره 473 ماهنامه‌ فیلم منتشر شد سینماگران دیه‌ جوان محکوم به اعدام را تهیه کردند واکنش تند مشایخی به شوخی اخیر رضا عطاران قریبیان دست به افشاگری زد! برگزیدگاه بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر نامزدهای جشنواره 32 فیلم فجر معرفی شدند رسیدن سریعتر به گیشه با اتوبوس «خط ویژه»