جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
شنبه 14 دي 1392
«ایده» میزبان نمایشگاه گروهی نگارگری شد
نمایشگاه گروهی 4 بانی نگارگر با بیش از 30 اثر هنری عصر روز جمعه 13 دی ماه در گالری «ایده» افتتاح شد.

به گزارش هنرنامه؛ در این نمایشگاه گروهی آثار خدیجه رجبی، زهرا محمدی، زهرا قاضی‌‌پور و زهرا نوایی لواسانی در معرض دید علاقمندان به هنر نگارگری قرار گرفت.

در این نمایشگاه آثار خدیجه رجبی که تفسیری از عرفان و دیدگاه شرق‌گرانه به زندگی است به وسیله نگاره‌هایی است که بهار زندگی و گذر زمان را نشان می دهند در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

زهرا محمدی نیز در آثار خود به موضوع گل و مرغ پرداخته و در برخی از آثار نگاهی به تذهیب شعر فارسی داشته است. زهرا قاضی‌پور نیز به تذهیب آیه‌های قرآنی و ارائه شمسه‌های گوناگون پرداخته است.

آثار زهرا نوایی لواسانی نیز شامل دو موضوع است که در برخی از آثارش به ارائه نگاره‌هایی از اهالی هنر به ویژه موسیقی همچون ابوالحسن صبا، غلامحسین بنان، همایون خرم، شهرام ناظری، پرویز مشکاتیان و... پرداخته است. این نویسنده کتاب «نگاهی به نقاشی دوره قاجار» همچنین در برخی دیگر از آثارش به ارائه آثار با موضوع گل و مرغ پرداخته است.

این نمایشگاه گروهی نگارگری همه روزه تا 18 دی‌ماه در گالری «ایده» واقع در خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم شماره 26 میزبان علاقمندان به هنر است.
مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان