جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
یکشنبه 01 دي 1392
«مقام یار» نمایشگاه گروهی پوسترهای عاشورا
نمایشگاه گروهی پوسترهای عاشورایی با عنوان «مقام یار» به مناسبت اربعین حسینی در روز چهارشنبه 4 دیماه و در محل موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار خواهد شد.
«مقام یار» نمایشگاه گروهی پوسترهای عاشورا

هنرنامه؛ از تمامی علاقمندان دعوت به عمل می آید  که در مراسم گشایش نمایشگاه گروهی پوسترهای عاشورایی «مقام یار» که به مناسبت اربعین حسینی در روز چهارشنبه 4 دی 1392 از ساعت 17 تا 19 در محل موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می گردد، شرکت فرمایند.
نگرش متفاوت و شگرف به مسئله عاشورا به یاری طراحان مدعو جوان و خلاق که عمدتاَ از نسل پنجم و ششم حیطۀ طراحی گرافیک می باشند، در قالب پوسترهایی که اکثراً ایده محور و مفهومی هستند، از اهداف و دلایل شکل گیری این نمایشگاه می باشد. بر این اساس 42 پوستر از 33 طراح که غالباً به تازگی طراحی گردیده اند به معرض نمایش در خواهد آمد.
طراحان حاضر در نمایشگاه: احسان پارسا /محمد سعید نقاشیان /فرشاد آل خمیس /سعید باباوند /محمد اردلانی /شعیب ابوالحسنی /ساناز البرزی /ابوالفضل آقاوردی /بهمن اصغری /مهدی افشاری /وحید بهرامی/علیرضا بختیاری /نصیر بشیری /مهیار بیجاری /نوشین بیجاری /مائده پهلوان/علیرضا حصارکی /محمد رضا حافظی /وحید حقی /سامیه حاجی مقصود /محمد رضا رسولی /بنیامین سلیمانی /حامد سهرابی /کوروش شریف /مقداد شیرعلی /بابک صفری /هدایت علیپور /مازیار علی یاری /مرتضی فرحناک /ابراهیم کاشانی /مسعود گودرزی /سارا منوچهریان /علیرضا موسی خانی
طراح پوستر: وحید بهرامی
بازدید برای عموم: 5 دی تا 23 دی از ساعت 10 الی 18- پنج شنبه ها ساعت 10 الی 15 (به غیر از روزهای تعطیل)
آدرس: میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره 74، موزه هنرهای معاصر فلسطین
تلفن: 66419973
مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان