چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
شنبه 16 شهريور 1392
تمدید فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص)
مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) که تاکنون با استقبال 1200 نفر از هنرمندان قرار گرفته است، تا 25 شهریورماه تمدید شد.
تمدید فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص)
هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسول الله» به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی بر گزار می‌شود.
این جشنواره تاکنون با استقبال بیش 1200 هنرمند روبرو شده است که با توجه به ابراز علاقمندی هنرمندان برای حضور در این جشنواره، دبیرخانه این جشنواره، مهلت ارسال آثار را به مدت 10 روز تا پایان 25 شهریورماه تمدید کرد.
برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا... علیه و آله و سلم» با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) «محمد رسول الله» را برگزار می کنند.
این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و دکتر مصطفی گودرزی مشاوره علمی - هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت. همچنین ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد.
لازم به ذکر است آثار هنری ارسالی به این جشنواره می تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.
شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای فارسی – عربی و انگلیسی طراحی شود. هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.
نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز 5 هزار دلاری، 4 هزار دلاری و 3 هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز 1 هزار دلاری به 5 برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.
آﺧﺮﯾﻦ ﻣﻬﻠﺖ ارﺳﺎل آثار به این جشنواره 25 شهریورماه است و علاقمندان برای ثبت نام در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت:
 www.mohammad-institute.comنسبت به مشاهده فراخوان و ثبت نام اقدام کنند.مطالب دیگر این گروه
فراخوان پوستر من غرفه ساز نیستم! فراخوان دومین جشنواره ملی نماد های شهری رضوی با آثار سالانه «بهارستان» سلفی بگیرید و برگزیده شوید ورکشاپ پوستر روبان قرمز در خانه هنرمندان فراخوان بخش پوستر و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر نفرات برتر رشته گرافیک و تصویرسازی رقابت فن‌آورد هیات داوران و اساتید راهنمای گرافیک و تصویرسازی فن‌ آورد اسامی برندگان جشنواره عکس قاب خالی فراخوان عکاسی سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران سمینار و ورکشاپ روشی نوین در عرصه هنر