جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
چهارشنبه 26 تير 1392
انتخاب پوستر برتر دومین جشنواره تئاتر شهر
مسابقه پوستر دومین جشنواره تئاتر شهر، برترین طراح و پوستر منتخب خود را شناخت.
انتخاب پوستر برتر دومین جشنواره تئاتر شهر

هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر، هیات داوران بخش مسابقه پوستر دومین جشنواره تئاتر شهر ، پوستر حمید رجایی را به عنوان برترین اثر این بخش معرفی کردند.

حمید رجایی دانشجوی سینما و مدیر مسئول موسسه تبلیغاتی رجا که تاکنون سه جایزه طراحی جشنواره های مطبوعاتی استان همدان را از آن خود کرده به عنوان طراح پوستر دومین جشنواره تئاتر شهر انتخاب شد.

پوستر این هنرمند با تاکید بر عناصر حرکت ، رنگ و انسان به عنوان معرف دومین دوره جشنواره تئاتر شهر منتشرشده و بر دیوار قرار خواهد گرفت.

حمید رجایی درباره طراحی این پوستر توضیح داد: حرکت و آناتومی انسان از نماد های اصلی تئاتر هستند که به عناصر اصلی در این پوستر تبدیل شده اند. تکرار فرم و نور تئاتر را می سازند و من از بازتاب نور و سایه ها برای ایجاد این تکرار استفاده کرده ام.

دومین جشنواره تئاتر شهر به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از 19 تا 24 مرداد برگزار می شود.

 نمایشگاه پوستر     پوستر تئاتر     حمید رجایی                                

مطالب دیگر این گروه
نامزدهای مسابقه‌ پوستر سی‌ و چهارمین جشنواره‌ تئاتر فجر هماى سینما و تئاتر ایران پرواز کرد پروژه کیوسک آرزو به سطح شهر می‌ آید درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون هیچکس تمایلی برای شرکت در این فراخوان ندارد! رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر فجر آخرین بچه تهرون درگذشت درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون مجید بهرامی هم رفت... نمایش بوم زندگی با تأمل آقای جیم