جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
یکشنبه 07 مرداد 1397
فراخوان پوستر من غرفه ساز نیستم!
یک شرکت معتبر در عرصه غرفه سازی از طراحان گرافیک و علاقمندان جهت شرکت در فراخوان پوستر با عنوان "من غرفه ساز نیستم!" دعوت می نماید.
فراخوان پوستر من غرفه ساز نیستم!

هدف

به نقل از گرافیک نت؛ هدف از طرح این فراخوان، باز تعریف و شناساندن توانمندی های این صنف به عنوان یک هنر-صنعت و انتخاب عنوانی مناسب و جامع که در برگیرنده مجموعه ای از تخصص هاست، می باشد.

شرایط

نوع فایل: JPEG یا  PDF

شرکت در این رقابت هیچ هزینه‌ای در بر نخواهد داشت.

دانشجویان و حرفه ای های سراسر دنیا می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال حداکثر ٣ اثر خواهد بود.

 

مهلت ارسال: تا ساعت 14 روز 15 شهریور 97

نحوه ارسال: ارسال تصاویر طراحی شده به دایرکت اینستاگرم : Sepanjco

جایزه

تمامی کارها در صفحه اینستاگرم Sepanjco به نمایش درخواهد آمد و پس از داوری توسط اعضای پیج، سه طرح برتر انتخاب شده و سپس از میان آنها، یک طرح به عنوان برنده نهایی انتخاب خواهد شد.

به بهترین طرح "یک سکه بهار آزادی" تعلق خواهد گرفت.فراخوان پوستر     سپنج     غرفه سازی                                

مطالب مرتبط
برنده ایرانی مدال برنز سه سالانه پوسترهای صحنه ای بلغارستان جایزه دوسالانه جهانی پوستر مکزیک 2016 برای ایران هشتمین دوسالانه بین المللی یونایتد دیزاینز بهنام رئیسیان داور پوستر هیروز ایتالیا فراخوان دومین جشنواره ملی نماد های شهری رضوی داوران ایرانی فستیوال بین المللی پوستر فرانسه پذیرفته شدگان بخش ورکشاپ جشنواره بین المللی پوستر روبان قرمز پاسداشت طلوع فجر انقلاب اسلامی ایران در دارالشهدای تهران رویداد هنری «بهارستان» ایجاد فرصت آشنایی شهروندان با خلق آثار هنری است نامزدهای مسابقه‌ پوستر سی‌ و چهارمین جشنواره‌ تئاتر فجر