سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
یکشنبه 11 مهر 1395
نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس سینمایی چارسو
نمایشگاه نقاشی، عکس و فیلم «سی نما؛ کیارستمی» به کیوریتوری احسان نصری یکشنبه 11 مهر ماه در پردیس سینمایی چارسو افتتاح می شود.
نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس سینمایی چارسو

هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی رویداد «سی نما؛ کیارستمی»، عباس کیارستمی در جایی به آیدین آغداشلو می گوید: نمی شود شما بخواهید فیلم بسازید در حالی که اصلا نقاشی و عکاسی نکرده باشید.

بر پایه این گفته زنده یاد عباس کیارستمی نمایشگاه نقاشی، عکس و فیلم «سی نما؛ کیارستمی» با کیوریتوری احسان نصیری از روز یکشنبه 11 مهرماه در پردیس سینمایی چهارسو افتتاح می شود. در این نمایشگاه در هر سه عرصه  نقاشی، عکس و فیلم 30 اثر به نمایش در می آید. در عرصه  نقاشی و عکس ٣٠ هنرمند مطرح کشور به خلق اثر با موضوع کیارستمی و آثار او پرداخته اند.

در بخش فیلم نیز با همراهی  نگار اسکندرفر و همت موسسه فرهنگی هنری کارنامه سی فیلمساز هر کدام  یک دقیقه «جهان کیارستمی» را از زاویه دید خود به تصویر کشیده اند.

گفتنی است فردا، 7 مهرماه  نشست خبری این رویداد با حضور اهالی هنر و رسانه  ساعت ١١  در سالن ٢ پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.
مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه نقاشی در مسیر طبیعت در گالری احسان چهره ها سخن می گویند ششمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه «فرا» افتتاح شد اعتراض یک نقاش به نمایشگاه کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر همدان در نگارخانه لاله