جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
چهارشنبه 23 تير 1395
نمایشگاه منتخب آثار طراحی و نقاشی در نگارخانه لاله
نمایشگاه منتخبی از آثار طراحی و نقاشی هادی تقی زاده و مژگان اعتضادی در نگارخانه لاله برگزار می شود.
نمایشگاه منتخب آثار طراحی و نقاشی در نگارخانه لاله

هنرنامه؛ این نمایشگاه  شامل بیش از 40 اثر هنری و منتخبی از دوره های مختلف فعالیت هنری این زوج هنرمند است که از  نقاط مشترک در آثار شان، رویکرد به انسان و جهت گیری او در جهان معاصر است که با نگاهی سمبلیک و گاه تغزلی به آن پرداخته اند.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 25 تیر 95 با حضور هنرمندان و علاقه مندان از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد و برای بازدید تا 12 مرداد از ساعت 9 تا 13-14 تا 19 به جز روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.

هادی تقی زاده فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه تهران در سال 1367 است. او فضای هنری و ذهنی خود را  نزد رویین پاکباز، ویکتور دارش، زنده یاد جواد حمیدی و یوسف شریعت زاده شکل داده و پیگیری نموده است.

همچنین کتابی با عنوان "خط در نقاشی" منتشر نموده و در مراکز هنری و دانشکده معمای دانشگاه آزاد مشهد تدریس کرده است. شرکت در ده ها نمایشگاه گروهی نیز از دیگر فعالیت های هنری اوست.

مژگان اعتضادی فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه تهران در سال 1359 است و در زمره نسلی از شاگردان زنده یاد هانیبال الخاص به شمار می آید که در دهها نمایشگاه گروهی و انفرادی نقاشی در مشهد، تهران و خارج از ایران شرکت نموده است. وی همچنین به مدت دوسال عضو هیئت انتخاب نقاشی های دیواری شهرداری مشهد بوده و کتابی از مجموعه آثارش به چاپ رسیده است.

نشانی نگارخانه لاله: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، نگارخانه لاله

تلفن: 88960492نمایشگاه نقاشی     نگارخانه لاله     گالری لاله                                

مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه نقاشی در مسیر طبیعت نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس سینمایی چارسو در گالری احسان چهره ها سخن می گویند ششمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه «فرا» افتتاح شد اعتراض یک نقاش به نمایشگاه کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران