جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
چهارشنبه 23 تير 1395
نمایشگاه «سی در سی» در باغ موزه هنر ایرانی
نمایشگاه «سی در سی» 25 تیرماه ساعت 17 در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی توسط گروه هنری کژو راست افتتاح می شود.
نمایشگاه «سی در سی» در باغ موزه هنر ایرانی

هنرنامه؛ در این رویداد هنری، آثار متفاوت هنرمندان شناخته شده که بر بومی با ابعاد 30 * 30 خلق شده اند در معرض نمایش و با بهای یکسان ( هفتصد هزار تومان) در معرض فروش قرار خواهد گرفت .

گروه هنری کژوراست تلاش کرده است پلی بین هنرمندان و مخاطبانشان ایجاد کرده تا هنرمند برداشتی آزاد و نشاءت گرفته از حال و ‏هوای درونی خویش را پیش روی مخاطب قرار دهد و مخاطب نیز بدون اطلاع از نام هنرمند و صرفاً بر اساس میل درونی و ‏تاثیرپذیری از تصویر، اقدام به انتخاب و خرید اثر کند و در انتها گروه هنری کژوراست مجری طرح بر این باور است که این رویداد چالشی است برای هنرمند ‏تا با جدا شدن از سبک و سیاق خاص خود تجربه ای کاملاً متفاوت را در خلق اثر داشته باشد.

در این نمایشگاه که به مدت دو هفته برپاست آثار هنرمندانی چون مهرداد محب علی، کامبیز درم بخش، احمد وکیلی، اسرافیل شیرچی، هادی جمالی، منیژه صحی، ناصر پلنگی، حسین علی ذابحی، رامین اعتمادی، محمد هادی فدوی، جمشید حقیقت شناس، عبدی اسبقی، احمد مرشد لو، عادل یونسی، ساغر پزشکیان، رضا رینه ای، حسین چراغچی، رضا افسری، بهمن نیکو، آنا محمد تاتاری، ‏داریوش قره زاد، بهمن عبدی، امید شایان، رسول سلطانی، علی سلطانی، بهزاد شیشه گران، فرشته ستایش، همایون سلیمی و .. به ‏نمایش در می آید.

مخاطبان در این نمایشگاه بدون اطلاع از نام خالق اثر و تنها بر اساس ارتباط حسی و درونی خود نسبت به اثر انتخاب خود را انجام خواهند داد .

این نمایشگاه که در آن بالغ بر ١٠٠ اثر از 90 هنرمند معاصر به نمایش در می آید 25 تیرماه از ساعت 17 تا 21 افتتاح شده و تا 7 مرداد ماه به کار خود ادامه می دهد. نمایشگاه سی در سی در نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به نشانی میدان تجریش، خیابان شهید دربندی (مقصودبیگ)، ‏خیابان دکتر حسابی، شماره‌ 30 پذیرای علاقمندان خواهد بود.

 نمایشگاه نقاشی     باغ موزه هنر ایرانی     سی در سی                                

مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه نقاشی در مسیر طبیعت نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس سینمایی چارسو در گالری احسان چهره ها سخن می گویند ششمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه «فرا» افتتاح شد اعتراض یک نقاش به نمایشگاه کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران