سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
شنبه 29 خرداد 1395
شهر خاموش در اردبیل
نمایشگاه تصویرسازی های محمدرضا صدیق با عنوان «شهر خاموش»، روز سه شنبه ۱ تیرماه ۱۳۹۵ در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل با گروه گپ برگزار می‌شود.
شهر خاموش در اردبیل

هنرنامه؛ نمایشگاه «شهر خاموش»؛ با تعداد ۲۵ اثر از زندگی کاراکترهای پرنده و ماهی در اندازه ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر و با تکنیک میکس مدیا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
عنوان این نمایشگاه از آلبوم موسیقی «شهر خاموش» با آهنگسازی و نوازندگی «کیهان کلهر» نوازنده برجسته کمانچه ایرانی با شهرتی جهانی، انتخاب شده و تجسم فضا و کاراکترهای آثار؛ همگی الهام گرفته از این آلبوم می‌باشد.
این نمایشگاه به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و گروه گپ تبریز تا ۱۰ تیرماه سال جاری در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل واقع در میدان علی آباد، بالاتر از سه راه نیروگاه، روبروی نیروگاه برق، حوزه هنری برگزار می گردد و علاقمندان می توانند از ساعت ۹ تا ۱۴ از این نمایشگاه بازدید نمایند.
محمدرضا صدیق؛ متولد ۱۳۷۰ در اردبیل و دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری در دانشگاه نبی اکرم تبریز است. وی فعالیت در زمینه هنر را از سال ۱۳۸۶ در هنرستان استاد شهریار اردبیل آغاز و طی این مدت توانسته در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های متعددی شرکت نماید.
مقام برگزیده ششمین سوگواره هنر عاشورایی، مقام سوم هفتمین سوگواره هنر عاشورایی، مقام اول جشنواره قصص قرآنی، مقام سوم جشنواره هنر جهانی مقاومت، برگزیده دانشجوی برتر فرهنگی هنری دانشگاه نبی اکرم تبریز، مقام دوم جشنواره استعدادهای هنری در تبریز و شرکت در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی از جمله موفقیت‌های ایشان است.نمایشگاه تصویرسازی     اردبیل                                    

مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان اولین نمایشگاه گروهی گپ تصویرسازی گالری ایده میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویر سازی شد نمایشگاه «تا ساعت چهار و نیم» در گالری ایده احمد مسجد جامعی: جامعه نیازمند حمایت از ارزش‌ها و فضایل اخلاقی است «امید» در قاب تصویر 45 اثر با موضوع آتشنشان فداکار در گالری ایده به نمایش در می‌آید هنرمندان 6 کشور در نمایشگاه تصویرسازی امید حمایت آتش‌ نشانان آمریکایی از نمایشگاه تصویرسازی امید حمایت آتش‌نشانان استکهلم و پراگ از امید عباسی