چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
دوشنبه 12 مرداد 1394
درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون
احمد علامه‌ دهر بازیگر با سابقه تئاتر و تلویزیون که طی ۸ ماه گذشته به دلیل سکته مغزی در کما به سر می‌برد، عصر روز یکشنبه ۱۱ مردادماه، رخ در نقاب خاک کشید.
درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون

هنرنامه؛ به گزارش خبرنگار مهر، علامه‌دهر که روز ۱۲ آذرماه سال ۹۳ و زمانی که در صحنه فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «پرده‌نشین» در حرم امام رضا (ع) حضور داشت، به دلیل فشار خون بالا دچار سکته مغزی شد. وی از آن زمان در وضعیت کما به سر می‌برد و بعد از چند ماه بستری بودن در بیمارستان، به خانه منتقل شد.
این بازیگر با سابقه تئاتر و تلویزیون که در سال ۱۳۳۲ چشم به جهان گشود، در عصر روز یکشنبه ۱۱ مردادماه و در ۶۲ سالگی، در منزل خود دار فانی را وداع گفت.
نقش‌آفرینی در مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» به کارگردانی داود میرباقری از دیگر فعالیت‌های او در عرصه بازیگری تلویزیونی بود.
هنرنامه درگذشت احمد علامه‌دهر را به خانواده این هنرمند فقید و همچنین جامعه هنری ایران تسلیت می‌گوید.احمد علامه‌ دهر     تئاتر     تلویزیون     بازیگر                            

مطالب دیگر این گروه
نامزدهای مسابقه‌ پوستر سی‌ و چهارمین جشنواره‌ تئاتر فجر هماى سینما و تئاتر ایران پرواز کرد پروژه کیوسک آرزو به سطح شهر می‌ آید هیچکس تمایلی برای شرکت در این فراخوان ندارد! رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر فجر آخرین بچه تهرون درگذشت درگذشت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون مجید بهرامی هم رفت... نمایش بوم زندگی با تأمل آقای جیم بازسازی سالن اصلی تئاتر شهر از 15 خرداد
مطالب مرتبط
«نگارخانه‌ ای به وسعت شهر» یکی از بهترین طرح‌ های هنری بعد از انقلاب است نامزدهای مسابقه‌ پوستر سی‌ و چهارمین جشنواره‌ تئاتر فجر نمایشگاه آثار منتخب بخش مسابقه‌ پوستر جشنواره‌ تئاتر فجر در عمارت مسعودیه اعلام اسامی برگزیده‌گان مسابقه‌ پوستر جشنواره‌ تئاتر فجر فراخوان بخش پوستر و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر هماى سینما و تئاتر ایران پرواز کرد خسرو فرخزادی درگذشت معرفی آثار برتر مسابقه پوستر جشنواره تئاتر فجر مرثیه‌ای بر پوستر وتو شده‌ جشنواره‌ تئاتر هیچکس تمایلی برای شرکت در این فراخوان ندارد!