جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
سه شنبه 15 ارديبهشت 1394
«ایده» با ۱۰ کتاب تازه در نمایشگاه کتاب تهران
انتشارات ایده با 10 عنوان کتاب جدید در حوزه هنرهای تجسمی و تبلیغات در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد.
«ایده» با ۱۰ کتاب تازه در نمایشگاه کتاب تهران

هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی«ایده»؛ مجموعه کتاب‌های «100»، «10»، «باهاوس» و... بخشی از کتاب‌های جدید انتشارات ایده است که در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود.

از مجموعه کتاب‌های «100» ایده؛ دو کتاب «100 پرتره از تختی» مجموعهای از آثار بهزاد شیشه‌گران و « 100 آگهی مطبوعاتی» تالیف فرشید پارسیکیا عرضه خواهد شد. همچنین از مجموعه کتاب‌های «10» دو کتاب «۱۰طراح صحنه» نوشته پیام فروتن و «۱۰ کاریکاتوریست» تالیف امیر سقراطی در نمایشگاه کتاب حضور دارند.

کتاب‌های «باهاوس مدرسه‌ای مکتب ساز»، « مارکوس وایزبک در تهران» و «گذر» از دیگر کتاب‌های حوزه هنر هستند که از سوی انتشارات ایده به نمایشگاه کتاب تهران آمده است.

همچنین موسسه ایده که علاوه بر فعالیتهای هنرهای تجسمی در زمینه تبلغات نیز برنامههای آموزشی و آثار مکتوبی دارد. از میان کتابهای این حوزه نیز در نمایشگاه امسال آثاری چون «حس برند» ترجمه حسن بنانش و«اصول و شیوههای مدیریت نمایشگاه‌های تجاری» نوشته دکتر محمد بلوریان تهرانی را در نمایشگاه کتاب ارائه خواهد کرد.

«انتخاب آژانس تبلیغاتی»، «آموزش زبان تخصصی تبلیغات و بازاریابی» و «نمایشگاه‌های تجاری و اصول و شیوه‌های مدیریت» از دیگر آثاری است که در این بخش عرضه می‌شوند.

لازم به یادآوری است، در ایام برپایی بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب، جشن امضا این آثار با حضور مولفان و مترجمان در غرفه انتشارات ایده برگزار خواهد شد. بر همین اساس، از 16 اردیبهشت ماه تا 26 اردیبهشت‌ماه، آرش سلطانعلی، پیام فروتن، بهزاد شیشه‌گران، بیتا وکیلی، آرش تنهایی، فرشید پارسی‌کیا، امیر سقراطی، جواد عاطفه و فرزاد مقدم در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب حاضر خواهند بود و در جشن امضا کتاب‌های خود حضور خواهند داشت.

غرفه انتشارات ایده در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‏لمللی کتاب تهران در نیم‏طبقه شبستان، راهروی ۸ میزبان علاقمندان است.
مطالب دیگر این گروه
مرمت دیوار کتابخانه ملی به پایان رسید مجله دیجیتال پان آرت کتاب «برندسازی نامزد انتخاباتی» مراسم رونمایی از کتاب با بزرگان بازاریابی ایران برگزار شد 3 عنوان کتاب جدید از انتشارات ایده روانه بازار شد کتاب «با بزرگان بازاریابی» از انتشارات ایده روانه بازار شد رونمایی از آلبوم «اولین»‎ آیین رونمایی از کتاب کبریت کتاب «ده کاریکاتوریست» با حضور کامبیز درم بخش رونمایی شد رونمایی از کتاب 10 کاریکاتوریست
مطالب مرتبط
آغاز ثبت نام ترم پاییزه در مدرسه هنری ایده کتاب «برندسازی نامزد انتخاباتی» مراسم رونمایی از کتاب با بزرگان بازاریابی ایران برگزار شد میزبانی گالری ایده از نمایشگاه نقاشی مرجان سمیع 3 عنوان کتاب جدید از انتشارات ایده روانه بازار شد دریچه‌ای به تاریخ گرافیک ایران با آرش تنهایی و فرشید پارسی کیا کتاب «با بزرگان بازاریابی» از انتشارات ایده روانه بازار شد میزبانی گالری ایده از نمایشگاه نقاشی ترنج نمایشگاه گروهی نقاشی ماهور در گالری ایده نمایشگاه پوستر، کاتالوگ و بروشور در گالری ایده