پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
یکشنبه 30 فروردين 1394
فراخوان نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال و همراه
دانشکده هنرهای رایانه ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز، اولین جشنواره هنرهای دیجیتال و همراه تبریز را به صورت ملی برگزار می کند.
فراخوان نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال و همراه

هنرنامه؛ اولین جشنواره هنر های دیجیتال و همراه برای اولین بار در شهر اولین ها در خرداد ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد. بدین وسیله از تمامی متخصصین، فعالان و علاقمندان این حوزه دعوت به عمل می آید تا مهلت مقرر آثار خود را در قالب محور های اعلام شده به دبیرخانه جشنواره ارسال فرمایند.

برای شرکت در جشنواره از طریق بخش ثبت نام همین وب سایت و با پر کردن فرم اقدام نمایید، همچنین برای شرکت در بخش مسابقه و ارسال اثر فرم مربوط را از بخش محور های جشنواره وب سایت جشنواره دانلود نموده، همراه اثر خود در قالب یک لوح فشرده به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال فرمایید. همچنین اطلاعات مربوط به اثر و چگونگی اجرا و استفاده از فایل مربوط به جشنواره را در یک فایل word پیوست نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری جشنواره: ۳-۵ خرداد ماه ۱۳۹۴

مهلت ارسال آثار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

آدرس دبیرخانه: تبریز، خیابان آزادی، مابین میدان طالقانی و حکیم نظامی، دانشکده هنر های رایانه ای، دانشگاه هنر اسلامی تبریز

تلفن: ۳۵۴۱۲۱۳۶-۰۴۱ دورنگار: ۳۵۴۱۹۷۱۹-۰۴۱

دبیر علمی: دکتر عباس غفاری 

دبیر اجرایی: مرتضی تیموری

فراخوان اولین جشنواره هنرهای دیجیتال و همراه تبریز

وب سایت جشنواره: www.tdaf.ir

وب سایت دانشگاه: www.tabriziau.ac.ir

رایانامه: tdaf@tabriziau.ac.irهنرهای دیجیتال                                        

مطالب دیگر این گروه
فراخوان پوستر من غرفه ساز نیستم! فراخوان دومین جشنواره ملی نماد های شهری رضوی با آثار سالانه «بهارستان» سلفی بگیرید و برگزیده شوید ورکشاپ پوستر روبان قرمز در خانه هنرمندان فراخوان بخش پوستر و هویت بصری جشنواره تئاتر فجر نفرات برتر رشته گرافیک و تصویرسازی رقابت فن‌آورد هیات داوران و اساتید راهنمای گرافیک و تصویرسازی فن‌ آورد اسامی برندگان جشنواره عکس قاب خالی فراخوان عکاسی سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران سمینار و ورکشاپ روشی نوین در عرصه هنر