سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
یکشنبه 23 فروردين 1394
گالری ایده میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویر سازی شد
نمایشگاه گروهی آثار نقاشی و تصویرسازی اساتید آموزشگاه ایده با حضور هنرمندانی همچون محمدرضا اصلانی فیلمساز و شاعر با سابقه، روز جمعه ۲۱ فروردین در گالری ایده افتتاح شد.
گالری ایده میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی و تصویر سازی شد

هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی ایده، مدرسه هنرهای تجسمی ایده طبق روال هرساله خود فعالیت رسمی خود را با مراسم "عید دیدنی" و نمایشگاه آثار اساتید این مدرسه آغاز کرد و هنرمندانی همچون محمدرضا اصلانی، عباس مشهدی زاده، بیتا وکیلی، محمدرضا ابراهیمی، آرش تنهایی و...از این نمایشگاه دیدن کردند.

در این نمایشگاه نقاشی و تصویرسازی آثار کوروش قاضی‌مراد٬ حافظ میر‌آفتابی٬ دکتر همایون سلیمی٬ اونیش امین‌الهی٬ هیوا پاشایی٬ مانلی منوچهری٬ حسین صافی٬ ژیلا دژم٬ کمال طباطبائی٬ رامین شیخانی٬ پژمان رحیمی‌زاده٬ مرتضی یزدانی٬ محمد‌رضا فیروزه‌٬ سینا گودرزی و آرش کریمی با حضور این هنرمندان به نمایش درآمد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

همچنین مدرسه تبلیغات ایده در این روز مدارک پایان دوره سومین دوره مدیریت برند (MBA) را به فارغ‌التحصیلان اعطا کرد و با افتتاح رسمی کافه هنری ایده از هنرمندان پذیرایی به عمل آورد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 28 فروردین ماه در گالری ایده در خیابان کریم‌خان، خیابان خردمند شمالی، کوچه هجدهم، پلاک ۲۶ میزبان علاقمندان است.
مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان نمایشگاه نقاشی در مسیر طبیعت نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس سینمایی چارسو در گالری احسان چهره ها سخن می گویند ششمین نمایشگاه فروش آثار هنری گروه «فرا» افتتاح شد