جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
یکشنبه 03 اسفند 1393
کنسرت گروه اورنگ با مهدی امامی و کسری زندی به روی صحنه می رود
کنسرت گروه اورنگ به خوانندگی مهدی امامی و به سرپرستی کسری زندی در تاریخ هفتم اسفند، ساعت 20:30 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
کنسرت گروه اورنگ با مهدی امامی و کسری زندی به روی صحنه می رود

هنرنامه؛ کنسرت گروه اورنگ به خوانندگی مهدی امامی و به سرپرستی کسری زندی در تاریخ هفتم اسفند، ساعت 20:30 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. در گروه اورنگ به خوانندگی مهدی امامی، حمید برزویی نوازنده سنتور، احسان لیوانی نوازنده نی، فراز معماریان نوازنده تمبک، نازنین تن ساز نوازنده عود، امین پرویززاده نوازنده کمانچه و کسری زندی نوازنده سه تار به اجرای قطعاتی در دو بخش بیات ترک و همایون خواهند پرداخت.

بخش بیات ترک شامل پیش درآمد بر اساس نواخته های یوسف فروتن، چهارمضراب و آواز و تصنیف "آن کیست بر اساس خوانش مرشد مرادی، تصنیف قدیمی ای سلسله مو"، تصنیف "رحم ای خدا" از عرف قزوینی و رنگ بیات ترک استاد رکن الدین مختاری میباشد. " در بخش همایون پیشروی "روانبخش"درمقام نکریز (که قرن هفدهم در استانبول آوانویسی شده است) بر اساس تنظیم آرش محافظ اجرا می شود. ساز و آواز همایون، تصنیف قدیمی و چهار مضراب بیداد و ساز و آواز شوشتری در ادامه برنامه اجرا می شود و پایان بخش اجرای گروه اورنگ تصنیف قدیمی شوشتری "مه من"ورنگ همایون استاد بیگجه خانی می باشد.

علاقمندان جهت تهیه بلیط برنامه می توانند به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.مهدی امامی     گروه اورنگ                                    

مطالب دیگر این گروه
«خنیاگران نامی» منتشر می شود ششمین جشنواره سایت ها و وبلاگ های موسیقی هم امسال برگزار می شود پیکر استاد مصطفی کمال پورتراب تشییع شد بیست و ششمین نشست پلک تهران گروه اورانوس در تالار رودکی به روی صحنه می‌ رود پیمان سلطانی به نوشته های سیاوش بیضایی واکنش نشان داد برگزاری دوره‌ی مقدماتی «مردم شناسی موسیقی و اتنوموزیکولوژی» محمد سعید شریفیان تکذیب کرد آغاز کلاس های گروه کر امیرآهنگ هاشمی از 24 اسفند اولین کنسرت خارجی گروه کر شهر تهران