سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
چهارشنبه 24 دي 1393
نمایشگاه «تا ساعت چهار و نیم» در گالری ایده
نمایشگاه گروهی تصویرسازی «تا ساعت چهار و نیم» روز جمعه 26 دی ماه در گالری ایده افتتاح می‌شود.
نمایشگاه «تا ساعت چهار و نیم» در گالری ایده
هنرنامه؛ به گزارش روابط عمومی «ایده»؛ نمایشگاه گروهی دانشجویان ارتباط تصویری دانشگاه آزاد واحد شهر ری با عنوان «تا ساعت چهار و نیم» در گالری «ایده» برپا می‌شود.
در این نمایشگاه 24 اثر به انتخاب گلسا خداشناس شیرازی با موضوع تصویرسازی برای کودکان و نوجوانان بر روی دیوار می رود که موضوعاتی همچون ادبیات فولکوریک، داستان‌های کلیه و دمنه و... مورد توجه قرار داده‌اند.
در این نمایشگاه آثار عسل امیرابراهیمی، فائزه جعفری‌پور، شیوا خوشنویس، آذین رضایی، زهرا زارع پاکروش، مهسا شقاقی، مهدیه شیرکوند، نشاط فیض‌پور، سحر کیانی، سارا گل رنگی ، سعیده محمدخانی و آتنا محمدخانی به نمایش در خواهند آمد.
نمایشگاه گروهی تصویرسازی «تا ساعت چهار و نیم» روز جمعه 26 دی‌ماه از ساعت 16 افتتاح و به مدت یک هفته در گالری «ایده» واقع در کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه هجدهم، شماره 26 میزبان علاقمندان است.


نمایشگاه تصویرسازی     گالری ایده                                    

مطالب دیگر این گروه
«اعلان گفتگو» این بار در کرج سالانه نقاشیخط با عنوان مشق مستان در گالری احسان دو نمایشگاه همزمان در یک گالری ماهیت هویت در نگارخانه صدرنگ نمایشگاه نقاشی انفرادی آینه نقوش دوباره عشق، دوباره هوا، دوباره نفس در گالری احسان «جنایت و مکافات» به روایت طراحان گرافیک جهان نمایشگاه کالیگرافی «او» در گالری احسان شازده در گالری احسان نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان
مطالب مرتبط
نمایشگاه تصویرسازی یک رویای کودکانه در گالری احسان اولین نمایشگاه گروهی گپ تصویرسازی شهر خاموش در اردبیل روایتی از حال در گالری ایده میزبانی گالری ایده از نمایشگاه نقاشی مرجان سمیع میزبانی گالری ایده از نمایشگاه نقاشی ترنج نمایشگاه گروهی نقاشی ماهور در گالری ایده نمایشگاه پوستر، کاتالوگ و بروشور در گالری ایده کتاب «ده کاریکاتوریست» با حضور کامبیز درم بخش رونمایی شد رونمایی از کتاب 10 کاریکاتوریست